Cărucior cu polițe VARIOfit, 3 etaje-placaj din material pe bază de lemn (MDF), 1000x700 mm, cap. port. 500 kg


Descriere
- cadru sudat din oțel din profil cornier și rigidizat în colțuri cu profil tubular tip țeavă
- construcție înșurubată din oțel acoperită cu vopsea cu pulbere
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor, fără muchie
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit®
- înălțimea de încărcare: 255 / 565 / 880 mm
- înălțime: 275 / 280 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 / suprafață de încarcare decor fag ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 700 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1000 x 700 mm |
| numărul de etaje | 3 buc. |
| greutate | 55,5 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 200 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălţimea totală | 920 mm |
| lăţimea exterioară | 700 mm |
| lungimea exterioară | 1190 mm |










