Cărucior marfă cu platformă VARIOfit 1000 x 700 mm, cu 2 mânere tip panou lemn în capete, cap. port. 1000 kg


Descriere
- cărucioare cu platformă pentru marfă dotate cu role speciale pentru greutăți, cu jante din aluminiu
- cărucior platformă pentru marfa cu cadru șasiu sudat din profil cornier din oțel și cu colțuri din profil tubular tip țeavă
- structură metalică acoperită cu vopsea cu pulbere RAL5010 albastru
- suprafața de încărcare din placaj impermeabil cu suprafață antiderapantă
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din aluminiu cu rulmenți cu bile, anvelope tip bandaj din cauciuc elastice
- 2 roți pivotante cu frână centrală EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 700 |
| pereţi - material | placaj impermeabil |
| suprafața de încărcare (L x l) | 995 x 700 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 45,5 kg |
| sarcină nominală | 1000 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălţimea totală | 1015 mm |
| lăţimea exterioară | 700 mm |
| lungimea exterioară | 1195 mm |











