Cărucior transport tip dulap cu pereți placaj lemn VARIOfit cu capac, 1000x700 mm, cap. port. 500 kg


Descriere
- structură sudată din oțel cornier, acoperit cu vopsea cu pulbere RAL5010 albastru
- suprafețe de încărcare, pereți laterali și capacul din placă MDF, decor fag
- un perete longitudinal este rabatabil la jumătate
- capacul este dublu pliabil
- ochiuri pentru lacăt
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| capacul | dublu pliabil |
| culoare | albastru RAL5010 / suprafață de încarcare decor fag ![]() |
| design | pereți din placă MDF |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 700 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 970 x 670 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 82 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțime interioară | 800 mm |
| înălţimea totală | 1150 mm |
| lăţimea exterioară | 730 mm |
| lungimea exterioară | 1130 mm |








