Cărucior transport tip dulap cu pereți placaj lemn VARIOfit, perete lateral rabatabil, 1200x800 mm, cap. port. 500 kg


Descriere
- structură sudată din oțel cornier, acoperit cu vopsea cu pulbere
- suprafețe de încărcare și pereți laterali din placă MDF cu decor
- un perete longitudinal este rabatabil la jumătate
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| capacul | nu |
| culoare | albastru RAL5010 / suprafață de încarcare decor fag ![]() |
| design | pereți din placă MDF |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1200 x 800 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1200 x 750 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 84 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțime interioară | 710 mm |
| înălţimea totală | 1095 mm |
| lăţimea exterioară | 815 mm |
| lungimea exterioară | 1260 mm |








