Cărucior cu polițe VARIOfit 1200 x 700 mm, cap. port. 400 kg


Descriere
- cadru sudat din oțel din profil cornier și rigidizat în colțuri cu profil tubular tip țeavă
- sistem modular
- construcție înșurubată din oțel acoperită cu vopsea cu pulbere culoare albastru RAL5010
- suprafețe de încărcare din placă MDF, decor fag
- variantă cu mâner având o grilă din țeavă de oțel, care împiedică răsturnarea mărfurilor transportate
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
- înălțimea de încărcare: 300 / 810 mm
- înălțime: 480 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 / suprafață de încarcare decor fag ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1200 x 700 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1200 x 700 mm |
| numărul de etaje | 2 buc. |
| greutate | 47,5 kg |
| sarcină nominală | 400 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 120 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțime | 480 mm |
| înălţimea totală | 1030 mm |
| lăţimea exterioară | 705 mm |
| lungimea exterioară | 1305 mm |








