Cărucior platformă tip dulap VARIOfit cu 5 etaje, pereți din tablă de oțel zincată, 1045 x 685 mm, cap. port. 500 kg


Descriere
- structură sudată din oțel cornier, acoperită cu vopsea cu pulbere
- pereți tablă galvanizată
- suprafața de încărcare și polițe din placă MDF cu decor
- patru polițe care pot fi reglate în trepte de 100 mm
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 / suprafață de încarcare decor fag ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 700 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1045 x 685 mm |
| numărul de etaje | 5 buc. |
| greutate | 123 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 80 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțimea cadrului | 1485 mm |
| înălţimea totală | 1810 mm |
| lăţimea exterioară | 730 mm |
| lungimea exterioară | 1115 mm |










