Scaun de lucru atelier productie ergonomic rotativ pentru industrie PRO STANDARD, înalt, cu glisoare și inel de sprijin pentru picioare.

Descriere
Scaune de lucru producție industrială sunt concepute pentru a oferi susținere adecvată pentru spate, gât și picioare pe durata desfasurarii activitatilor profesionale. Scaunele de lucru sunt reglabile pe înălțime și unghiuri pentru a se potrivi perfect nevoilor fiecărui utilizator.
Scaune de lucru PROSTANDARD ergonomice rotative industriale producție atelier cu șezut și spătar din poliuretan, cu spătar ce dispun de un mecanism de reglare a înălțimii și a înclinării.
Scaune de lucru cu amortizor (piston) pneumatic pentru reglarea continuă a înălțimii șezutului, cu manevrare simplă.
Scaune de lucru PROSTANDARD industriale rotative fără roți/role cu suport negru în cruce cu 5 brațe din metal, cu sistem de glisare pe podea. Scaune de lucru PROSTANDARD cu suport pentru picioare reglabil pe înălțime, din oțel cromat, diametrul 450 mm.
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu glisoare |
| cadru materialul | oțel vopsit |
| cotiere | nu |
| material husă | poliuretan |
| suport pentru picioare | da |
| sarcină nominală | 130 kg |
| adâncime șezut | 440 mm |
| diametru suport picioare | 450 mm |
| înălțimea max. șezut | 830 mm |
| înălțimea min. șezut | 510 mm |
| lățime șezut | 460 mm |
fără TVA




