Scaun de lucru atelier productie ergonomic rotativ pentru industrie PRO STANDARD cu cotiere și role

Descriere
Scaune de lucru producție industrială sunt concepute pentru a oferi susținere adecvată pentru spate, gât și picioare pe durata desfasurarii activitatilor profesionale. Scaunele de lucru sunt reglabile pe înălțime și unghiuri pentru a se potrivi perfect nevoilor fiecărui utilizator.
Scaune de lucru PROSTANDARD ergonomice rotative industriale producție atelier cu șezut și spătar din poliuretan, cu spătar ce dispun de un mecanism de reglare a înălțimii și a înclinării.
Scaune de lucru cu amortizor (piston) pneumatic pentru reglarea continuă a înălțimii șezutului, cu manevrare simplă.
Scaune de lucru PROSTANDARD industriale rotative cu roți/role pivotante cu suport în stea cu 5 brațe din poliamidă neagră armată cu fibre și înălțime mică/redusă.
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu roți |
| cadru materialul | plastic negru |
| cotiere | da |
| material husă | poliuretan |
| suport pentru picioare | nu |
| sarcină nominală | 130 kg |
| adâncime șezut | 440 mm |
| înălțimea max. șezut | 580 mm |
| înălțimea min. șezut | 400 mm |
| lățime șezut | 460 mm |
fără TVA






