Scaun de lucru atelier productie ergonomic rotativ pentru industrie din placaj decor fag WEREK, cu 5 role


Descriere
Scaune de lucru producție industrială sunt concepute pentru a oferi susținere adecvată pentru spate, gât și picioare pe durata desfasurarii activitatilor profesionale. Scaunele de lucru sunt reglabile pe înălțime și unghiuri pentru a se potrivi perfect nevoilor fiecărui utilizator.
Scaun de lucru atelier WEREK industrial rotativ din placaj decor fag. Șezutul și spătarul scaunului de lucru WEREK sunt din placaj de prefabricat lemn decor fag se pot curăța și sunt rezistente la deteriorări mecanice. Scaun de lucru WEREK cu amortizor pneumatic pentru reglarea continuă a înălțimii.
Piedestal din metal, vopsit în negru, cu role cu auto-frânare.Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu roți |
| cadru materialul | oțel vopsit |
| cotiere | nu |
| material husă | placaj, laminat |
| suport pentru picioare | nu |
| sarcină nominală | 130 kg |
| adâncime șezut | 405 mm |
| înălțimea max. șezut | 535 mm |
| înălțimea min. șezut | 400 mm |
| lățime șezut | 405 mm |





