Scaun de lucru atelier productie ergonomic rotativ pentru industrie STANDARD, varianta înaltă, cu glisoare și inel de sprijin pentru picioare

Descriere
Scaune de lucru producție industrială sunt concepute pentru a oferi susținere adecvată pentru spate, gât și picioare pe durata desfasurarii activitatilor profesionale. Scaunele de lucru sunt reglabile pe înălțime și unghiuri pentru a se potrivi perfect nevoilor fiecărui utilizator.
Scaune de lucru STANDARD ergonomice rotative industriale producție atelier cu șezut și spătar din poliuretan, cu amortizor (piston) pneumatic pentru reglarea continuă individuală a înălțimii, cu manevrare foarte simplă.
Spătar cu mecanism pentru reglarea înălțimii și înclinării.
Scaune de lucru STANDARD rotative ergonomice industriale producție atelier cu șezut și spătar din poliuretan, fără roți/role, cu suport în stea stabilă cu 5 brațe, din poliamidă neagră armată cu fibră de sticlă. Scaune de lucru STANDARD, model înalt cu sistem de glisare pe podea (fără roți/role) și cu suport pentru picioare cu diametrul de 430 mm, cromat și reglabil pe înălțime.
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu glisoare |
| cadru materialul | plastic negru |
| cotiere | nu |
| material husă | poliuretan |
| suport pentru picioare | da |
| sarcină nominală | 130 kg |
| adâncime șezut | 410 mm |
| diametru cadru | 600 mm |
| diametru suport picioare | 450 mm |
| înălțimea max. șezut | 850 mm |
| înălțimea min. șezut | 540 mm |
| lățime șezut | 410 mm |



