Taburet de lucru atelier ergonomic rotativ tip taburet laborator cu suport picioare și glisoare

Descriere
Tabureți de lucru ”LABO” ergonomici rotativi pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice.
Taburet de atelier tip laborator - mobilier industrial - echipament pentru atelier. Taburet pentru laborator, cu amortizor pneumatic pentru reglarea continuă a înălțimii. Tapițerie din PVC gri deschis, umplere cu poliuretan. Suprafață ușor de îngrijit, rezistentă la abraziune, potrivită pentru zone cu cerințe ridicate de igienă (laboratoare, industria farmaceutică, cabinete medicale, industria chimică etc.).
Cruce stabilă cu 5 brațe de culoare gri deschis, cu sistem de glisare pe podea și suport cromat pentru picioare.
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu glisoare |
| cadru materialul | plastic alb |
| culoare | gri deschis ![]() |
| material husă | imitație de piele |
| suport pentru picioare | da |
| diametru cadru | 630 mm |
| diametru șezut | 320 mm |
| diametru suport picioare | 430 mm |
| înălțimea max. șezut | 730 mm |
| înălțimea min. șezut | 550 mm |


