Taburet de lucru atelier productie ergonomic rotativ pentru industrie înalt POLO cu glisoare și inel de sprijin pentru picioare, șezut din poliuretan, negru

Descriere
Taburet de lucru rotativ atelier producție industrială ergonomic durabil profesional tip scaun de lucru fără spătar. Taburetele de lucru sunt scaune fără spătar, de obicei mai compacte și mai ușor de manevrat. Sunt ideale pentru lucrul în spații mici sau pentru activități care nu necesită un spătar (precum munca în ateliere, la bancuri de lucru, în industria auto. etc.).
Taburet de lucru atelier industrial rotativ POLO potrivit și pentru ateliere de producție cu șezut din poliuretan negru - mobilier industrial - echipament pentru atelier. Cu amortizor pneumatic, pentru reglarea continuă, individuală, a înălțimii.
Scaun din poliuretan moale, anti-alunecare, culoare negru, rezistent la praf, ulei și solvenți, curățare ușoară (poate fi și dezinfectat), rezistent la apă.
Taburet de lucru atelier industrial cu suport în cruce cu 5 brațe, din material plastic (poliamidă cu fibră de sticlă). Cu glisoare și suport cromat pentru picioare, reglabil în înălțime.
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu glisoare |
| cotiere | nu |
| material husă | poliuretan |
| spătarul | nu |
| suport pentru picioare | da |
| diametru cadru | 630 mm |
| diametru șezut | 340 mm |
| diametru suport picioare | 430 mm |
| înălțimea max. șezut | 700 mm |
| înălțimea min. șezut | 520 mm |



