Taburet de lucru atelier productie ergonomic rotativ pentru industrie înalt GOLIAT cu glisoare și inel de sprijin pentru picioare, înlocuitor de piele, negru


Descriere
Taburet de lucru rotativ atelier producție industrială ergonomic durabil profesional tip scaun de lucru fără spătar. Taburetele de lucru sunt scaune fără spătar, de obicei mai compacte și mai ușor de manevrat. Sunt ideale pentru lucrul în spații mici sau pentru activități care nu necesită un spătar (precum munca în ateliere, la bancuri de lucru, în industria auto. etc.).
Taburet de lucru atelier industrial rotativ GOLIAT potrivit și pentru ateliere de producție
Taburet de lucru atelier industrial GOLIAT - mobilier industrial - echipament și pentru ateliere de producție. Scaun reglabil pe înălțime, cu amortizor pneumatic și protecție anti-praf din plastic. Cruce stabilă cu 5 brațe și suport pentru picioare și glisoare.
Scaun tapițat cu imitație de piele. Piele artificială de înaltă calitate, din poliester 100% cu strat de PVC, ușor de spălat, robust și rezistent la frecare.
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu glisoare |
| cotiere | nu |
| culoare | negru ![]() |
| material husă | imitație de piele |
| spătarul | nu |
| suport pentru picioare | da |
| diametru cadru | 630 mm |
| diametru șezut | 360 mm |
| diametru suport picioare | 430 mm |
| înălțimea max. șezut | 785 mm |
| înălțimea min. șezut | 520 mm |









