Cărucior cu polițe VARIOfit, jos, 2 etaje (1x poliță plată,1x poliță cu canturi), 850x500 mm, cap. port. 250 kg


Descriere
Cadru șasiu din oțel sudat din profil cornier și tubular rigidizat. Structură metalică sudată din țeavă de oțel acoperită cu vopsea cu pulbere RAL5010 albastru.
Două roți fixe și două roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP, protecție pentru picioare și rulmenți. Roți cu bandaje din cauciuc gri, care nu lasă urme.
Suprafețe de încărcare suspendate și reglabile într-o grilă de aprox. 270 mm sub forma:
- tavă din aceeași placă, cu margini proeminente (înălțime interioară: 45 mm, suprafață de încărcare cu 35 mm mai mică)
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 850 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 850 x 500 mm |
| numărul de etaje | 2 buc. |
| greutate | 34 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 80 kg |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălţimea totală | 990 mm |
| lăţimea exterioară | 500 mm |
| lungimea exterioară | 910 mm |
fără TVA


















