Cărucior cu polițe VARIOfit, 2 etaje cu 2 sertare, 1000x600 mm,cap. port. 250 kg


Descriere
- cărucioare de transport marfă cu polițe etajate tip platforme suprapuse cu cadru sudat din oțel din profil cornier și rigidizat în colțuri cu profil tubular tip țeavă, construcție înșurubată din oțel acoperită, vopsea cu pulbere RAL5010 albastru
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor fag
- polițe încastrate în cadru cu muchie înălțată 15 mm
- înălțimea de încărcare: 215 mm / 835 mm
- înălțime: 465 mm
- sub raftul superior se află două sertare cu încuietoare cilindrică
- dimensiuni interioare sertar (lăț. × adânc. × înălț.): 400x450x 80 mm, capacitatea portantă 25 kg
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 / suprafață de încarcare decor fag ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 600 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 985 x 590 mm |
| numărul de etaje | 2 buc. |
| capacitate portantă sertar | 25 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 80 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea totală | 1010 mm |
| lăţimea exterioară | 625 mm |
| lungimea exterioară | 1125 mm |










