Cărucior cu polițe VARIOfit cu 2 etaje, 850x500 mm, cap. port. 250 kg


Descriere
- cărucioare de transport marfă cu polițe etajate tip platforme suprapuse cu cadru sudat din oțel din profil cornier și rigidizat în colțuri cu profil tubular tip țeavă
- construcție înșurubată din oțel, acoperit cu vopsea cu pulbere
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor
- polițe încastrate în cadru cu muchie înălțată 15 mm
- înălțimea de încărcare: 215 mm / 835 mm
- înălțime: 590 mm
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 / suprafață de încarcare decor fag ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 850 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 835 x 490 mm |
| numărul de etaje | 2 buc. |
| sarcină nominală | 250 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 80 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea totală | 1010 mm |
| lăţimea exterioară | 525 mm |
| lungimea exterioară | 975 mm |








