Cărucior șasiu cu mâner pentru transport navete, lăzi, 3-roți, platformă de încărcare din țeavă oțel 600 x 450 mm, cap. port. 150 kg


Descriere
Cărucior tip șasiu cu mâner pentru manipulare navete, lăzi
- mic și manevrabil
- manipulare ușoară
- cadru sudat din țeavă de oțel
- cu mâner din țeavă de oțel care se poate demonta, mânerul de tracțiune este prevăzut cu manșon din plastic
- acoperită cu vopsea cu pulbere
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- 1 roti pivotante cu frână de imobilizare și protecție pentru picioare VARIOfit® și 2 roți fixe
- suprafața de încărcare din oțel tubular
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 600 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 565 x 450 mm |
| type suprafața de încărcare | din țeavă oțel |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 8,5 kg |
| sarcină nominală | 150 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea exterioară | 875 mm |
| lăţimea exterioară | 450 mm |
| lungimea exterioară | 785 mm |
Documente
fără TVA






