Cărucior marfă din aluminiu cu platformă VARIOfit, 850 x 450 mm, cap. port. 200 kg


Descriere
- cărucioare cu platformă pentru marfă cu roți care nu lasă urme și cu protecție pentru picioare VARIOfit®
- cărucioare cu platformă pentru marfă cu frână centralizată EasySTOP
- cărucioare cu platformă de marfă și cu cadru din țeavă de aluminiu sudată
- cărucioare cu platformă cu suprafața de încărcare - placaj laminat
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- 2 roți pivotante cu frână centrală EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 850 x 500 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 845 x 440 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 9,5 kg |
| sarcină nominală | 200 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea platformei | 220 mm |
| înălţimea totală | 975 mm |
| lăţimea exterioară | 440 mm |
| lungimea exterioară | 995 mm |





