Cărucior marfă cu platformă VARIOfit, 1000 x 600 mm, cap. port. 200 kg


Descriere
- cărucioare cu platformă pentru marfă cu roți care nu lasă urme și cu protecție pentru picioare VARIOfit®
- cărucioare cu platformă pentru marfă cu frână centralizată EasySTOP
- cărucioare cu platformă de marfă și cu cadru din țeavă de oțel sudată, vopsea cu pulbere culoare albastru RAL5010
- cărucioare cu platformă de marfă cusuprafața de încărcare - placă MDF, decor fag
- cărucioare cu platformă de marfă două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- cărucioare marfă cu platformă și roți cuanvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- 2 roți pivotante cu frână centrală EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 600 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1000 x 600 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 25,5 kg |
| sarcină nominală | 200 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea platformei | 225 mm |
| înălţimea totală | 945 mm |
| lăţimea exterioară | 600 mm |
| lungimea exterioară | 1100 mm |
fără TVA









