Cărucior cu platformă din aluminiu VARIOfit cu mâner rabatabil, 900x600 mm, cap. port. 150 kg


Descriere
- carucioare marfa cu platforma si roți care nu lasă urme, cu protecție pentru picioare VARIOfit®
- frână centralizată EasySTOP
- carucioare marfa cu platforma - construcție foarte uşoară
- cadru cu mâner rabatabil din țeavă de aluminiu sudată, suprafaţa de încărcare
- tablă de aluminiu
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- 2 roți pivotante cu frână centrală EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit®
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 900 x 600 |
| pereţi - material | necompletat |
| suprafața de încărcare (L x l) | 900 x 600 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 16 kg |
| sarcină nominală | 150 kg |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălţimea exterioară | 960 mm |
| lăţimea exterioară | 600 mm |
| lungimea exterioară | 1000 mm |











