Cărucior tip platformă transport materiale VARIOfit cu pereți laterali din placaj din material pe bază de lemn, 1200 x 800 mm, cap. port. 500 kg


Descriere
- cărucior cu platformă de marfă durabil pentru transport manipulare marfă cu cadru șasiu sudat din profil cornier din oțel și cu colțuri din profil tubular tip țeavă, structură metalică acoperită cu vopsea cu pulbere
- cărucior cu platformă cu două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- cărucior cu platformă premium durabil cu 2 roți pivotante cu frână centrală EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit®
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1200 x 800 |
| pereţi - material | panou din lemn |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 53 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțimea cadrului | 750 mm |
| înălţimea platformei | 280 mm |
| înălţimea totală | 1030 mm |
| lăţimea exterioară | 800 mm |
| lăţimea interioară | 740 mm |
| lungimea exterioară | 1260 mm |





