Cărucior marfă cu platformă VARIOfit 1000 x 700 mm, cu console tip mâner arcuit din țeavă în colțuri, cap. port. 500 kg.


Descriere
- cărucior cu platformă de marfă durabil pentru transport manipulare marfă cu cadru șasiu sudat din profil cornier din oțel și cu colțuri din profil tubular tip țeavă, structură metalică acoperită cu vopsea cu pulbere
- cărucior cu platformă cu două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- cărucior cu platformă premium durabil cu 2 roți pivotante cu frână centrală EasyStop și protecție pentru picioare VARIOfit®
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 600 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1060 x 640 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 40 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălţimea platformei | 280 mm |
| înălţimea totală | 1030 mm |
| lăţimea exterioară | 700 mm |
| lungimea exterioară | 1060 mm |







