Dulap metalic de vestiar, 2 uși, 2 x 300 mm, livrabil demontat, corp gri RAL7035, uși albastre RAL5005, zăvor rotativ


Descriere
- dulapuri vestiar metalic fabricate din tablă de oțel de calitate superioară
- acoperite cu vopsea cu pulbere; suprafață netedă, ușor de curățat
- două compatimente, fiecare cu lățimea de 300 mm (dulap de bază cu 1 compartiment de 300 mm + dulap adițional alăturat 1 compartiment de 300 mm)
- uși cu fante de aerisire, rame pentru etichete și balamale exterioare
- în interior - poliță pentru șepci, bară pentru umerașe și un cârlig reglabil pentru haine
Livrare dezasamblată - montaj simplu, fără îmbinări cu șuruburi, conform instrucțiunilor anexate, opțional și asamblare ulterioară (nituire) la șirurile infinite.
- cu închidere blocare într-un punct, cu zăvor rotitor pentru lacăt
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | zăvor rotitor pentru lacăt |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru RAL5005 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lăţime compartiment | 300 mm |









