ESD stativ mobil tip VARIOfit, fără posibilitate de înclinare, înălțime 770-1020 mm


Descriere
- Carucior ESD servire comenzi tip statie mobila deservire operator - construcție sudată din profile de oțel, acoperită cu vopsea cu pulbere RAL7024 gri închis, cu suprafață conductivă electric; În același timp, acoperirea cu pulbere asigură o rezistență ridicată împotriva deteriorărilor mecanice
- patru roți pivotante, Ø 80 mm, din care două cu sistem de blocare, roți cu conducție electrică din cauciuc plin gri, care nu lasă urme
- polița superioară cu margine de oțel proeminentă, reglabilă pe înălțime în trepte de 25 mm
tip: orizontală, cu margine de oțel proeminentă pe toate laturile, înălțimea marginii 18 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 600 x 400 |
| înălțime (Min-Max) | 770 - 1020 mm |
| suprafața de încărcare (L x l) | 605 x 405 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 17 kg |
| sarcină nominală | 150 kg |
| diametrul roții | 80 mm |
| lăţimea totală | 410 mm |
| lungimea totală | 610 mm |





