Aspirator Nilfisk ATTIX 30-01 PC pentru mediul industrial, 1500 W, container 30 l


Descriere
Designul excelent vă oferă un spațiu de depozitare a cablului, unul destinat accesoriilor și unul uneltelor mari, pentru a vă păstra tot ce aveți nevoie la îndemână.
- aspirator pentru medii uscate și umede, corpul și containerul de deșeuri sunt fabricate din plastic foarte rezistent, cu spațiu de depozitare a accesoriilor și uneltelor
- pentru aspirarea uscată se recomandă folosirea sacilor de reziduuri. Aspiratorul asigură flotația lichidelor aspirate. Oprire automată în momentul umplerii containerului de reziduuri
- filtru PET din lână lavabil, cu o eficiență de filtrare de minim 99,9%
- sistemul Push&Clean de curățare a filtrului previne scăderea randamentului(sistem de filtrare semi-automat)
Echipament standard, Ø 36 mm:
furtun negru 3,5 m
țeavă aluminiu cu cot
țeavă telescopică aluminiu, 2 părți
duză crăpături
duză de podea 300 mm
element filtru
sac de reziduuri din lână 1 buc
Dimensiuni/alti Parametri
| nivel zgomot | 59 dB |
| greutate | 10 kg |
| capacitate recipient | 30 l |
| lungimea cablu | 7,5 m |
| sub presiune | 250 mbar |
| înălțime | 595 mm |
| lățime | 380 mm |
| lăţimea de lucru | 260 mm |
| lungime | 450 mm |
| putere | 1500 W |



