Aspirator Nilfisk VP100 pentru birouri , 880 W, container 8,5 l


Descriere
pentru folosirea zilnică în birouri, apartamente etc.
- construcție din plastic rezistentă
- spațiu de depozitare cablu compact
- spațiu de depozitare suplimentar
- înlocuire facilă a sacului de praf; posibilitate de a aspira fără sac
Echipament standard, Ø 32 mm:
furtun negru 2,5 m cu cot
țeavă telescopică aluminiu, 2 părți
duză perie
duză crăpături
duză de podea combinată
filtru textil
pungă de praf 1 buc
Dimensiuni/alti Parametri
| nivel zgomot | 75 dB |
| greutate | 5,2 kg |
| capacitate recipient | 8,5 l |
| lungimea cablu | 8 m |
| înălțime | 340 mm |
| lățime | 320 mm |
| lungime | 340 mm |
| putere | 880 W |















