Coș gunoi din material plastic BEGREEN, volum 50 l, culoare albă

Descriere
- din plastic dur, rezistent la șocuri și intemperii
- stivuibile, când sunt goale
- pot fi utilizate atât în interior cât și în exterior
- Coșuri de gunoi cu recipient și capac din plastic într-o singură culoare
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | alb ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| volum | 50 l |
| înălțime | 560 mm |
| lățime | 370 mm |
| lungime | 370 mm |











