Coș gunoi din material plastic pentru materiale reciclabile ECO SYSTEM, volum 40 l, culoare albastru

Descriere
- coșuri de gunoi construcție din plastic durabil, rezistent la șocuri, culoarea gri
- capac din plastic colorat indicând astfel materialul reciclabil colectat
- prevăzut cu suport din plastic pentru sac de gunoi
- pot fi utilizate atât în interior cât și în exterior
Coșuri de gunoi din plastic ECO SYSTEM cu volum de 40 L
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | albastru ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| volum | 40 l |
| adâncime | 450 mm |
| înălțime | 610 mm |
| lățime | 270 mm |












