Coș gunoi din material plastic pentru materiale reciclabile ECO SYSTEM, volum 25 l, culoare galbenă

Descriere
- coșuri de gunoi construcție din plastic durabil, rezistent la șocuri, culoarea gri
- capac din plastic colorat indicând astfel materialul reciclabil colectat
- prevăzut cu suport din plastic pentru sac de gunoi
- pot fi utilizate atât în interior cât și în exterior
Coșuri de gunoi din plastic ECO SYSTEM cu volum de 25 L
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | galben ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| volum | 25 l |
| adâncime | 390 mm |
| înălțime | 510 mm |
| lățime | 240 mm |










