Coș de gunoi cu senzor, volum 54 l, din oțel inoxidabil

Descriere
Coșuri de gunoi fără contact cu senzor
- deschiderea capacului cu senzor; capacul se deschide automat când senzorul detectează mâna care se apropie și se închide automat după 5 secunde. Alternativ, capacul poate fi deschis/închis manual prin simpla apăsare a unui buton. Operare pe baterii, 6 x AA (nu sunt incluse la livrare).- întrerupător pornit/oprit în partea inferioară a capacului
- construcție din oțel inoxidabil, suprafață împotriva amprentelor
- mecanism de închidere al capacului cu zgomot redus
- 3 recipiente interioare detașabile, din plastic negru, compartimentul superior cu recipient interior de 25 l si un recipient mic de 4 l pentru deșeuri biodergadabile. Încă un recipient de 25 l se regăsește în sertarul inferior(acesta poate fi la rândul său compartimentat cu ajutorul separatoarelor din plastic)
- 6 piciorușe anti-alunecare
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | oțel inoxidabil |
| containerul din interior | plastic |
| cu scrumier | nu |
| culoare | oțel inoxidabil mat ![]() |
| utilizare | pentru interior |
| greutate | 9,4 kg |
| volum | 54 l |
| adâncime | 315 mm |
| înălțime | 785 mm |
| lățime | 420 mm |










