Dulap cu 8 compartimente, lăț. x adânc. x înăl.: 800x500x1450 mm, blocare cilindrică, corpul gri RAL7035/ușile albastru RAL5012


Descriere
Vestiare WEMO cu compartimente multiple (multi-compartiment) - dulapuri vestiar metalice pentru vestiare colective pentru haine și echimpanente de lucru sau sport cu mai multe compartimente pe o coloană, conctrucții compacte formate din una sau mai multe coloane, fiecare coloană putând avea două sau mai multe compartimente (cușete/celule) cu ușă cu închidere proprie.
Structura de oțel sudată. Acoperit cu vopsea cu pulbere, suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă.
Dulapurile pot fi amplasate direct pe pământ, pe un soclu (înălțime totală 1590 mm) sau pe bancă (înălțime totală 1840 mm) - pentru soclu și bănci vă rugăm consultați accesoriile.
Închidere în trei puncte, opțional cu broască cilindrică (standard - 2 chei).
Ușile au balamale interioare. Ușile au fante de aerisire, ramă pentru etichete autoadezive indicând numele.
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | soclu - înălțime 40 mm |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| material | oțel |
| Număr compartimente | 8 buc. |
| număr compartimente (vertical) | 2 buc. |
| număr de compartimente | 2 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1450 mm |
| lăţime compartiment | 400 mm |
| lăţimea totală | 800 mm |











