Cărucior de marfă, construție galvanizată, cap. port. 300 kg, lxLxH: 1590x650x1025 mm


Descriere
Cărucior de marfă pentru o utilizare diversă.
Pereții din plasă de sârmă sunt detașabili, ceea ce face ca produsul să fie unul flexibil care poate acoperi diverse necesități.
- construție galvanizată, cu baza laminată în culoarea albă
- bările laterale sunt ușor de demontat
- 2 roți fixe si 2 roți pivotante cu frână, cauciuc întreg, diametru 160 mm
- mâner ajustabil, vopsit cu pulbere gri
- se livrează dezasamblat, montaj simplu
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1400 x 600 |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 38 kg |
| sarcină nominală | 300 kg |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălțime interioară | 780 mm |
| înălţimea totală | 1025 mm |
| lăţimea exterioară | 650 mm |
| lăţimea interioară | 600 mm |
| lungime | 1590 mm |
| lungimea interioară | 1400 mm |







