Cărucior cu capac din plasă de sârmă, cap. port. 150 kg, lxLxH: 1180x662x858 mm, vopsea pulbere gri


Descriere
- 4 roți pivotante dintre care 2 cu frână, Ø 100 mm
- ochiul plasei 50 x 50 mm
- partea superioară și o latură pot fi pliate pe jumătate pentru încărcare / descărcare
- poate fi blocat cu un simplu lacăt
- montaj simplu fără scule
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1200 x 700 |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 28 kg |
| sarcină nominală | 150 kg |
| diametrul roții | 100 mm |
| înălțime | 858 mm |
| lățime | 662 mm |
| lungime | 1180 mm |










