Cărucior cu capac din plasă de sârmă, cap. port. 100 kg, lxLxH: 800x600x915 mm, vopsea pulbere albastru


Descriere
- 4 roți pivotante, Ø 100 mm
- ochiul plasei 50 x 50 mm
- poate fi blocat cu un simplu lacăt
- montaj simplu fără scule
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 800 x 600 |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 17,5 kg |
| sarcină nominală | 100 kg |
| diametrul roții | 100 mm |
| înălțime | 915 mm |
| înălțime interioară | 430 mm |
| lățime | 600 mm |
| lăţimea interioară | 570 mm |
| lungime | 800 mm |
| lungimea interioară | 770 mm |






