Containere din oțel, conice, stivuible, volum 1000 l, lxLxH: 1040x1200x1215 mm, verde RAL6011


Descriere
Pentru colectarea și transportul mărfurilor în vrac, deșeurilor de producție și materialelor care trebuie reciclate.
- containere metalice cu pereți conici, recipientele goale pot glisa unul în altul
- construcție solidă din oțel, suprafață interioară netedă
- 4 buzunare urechi pentru stivuitorul cu dispozitiv rotativ
- potrivite pentru ridicarea cu ajutorul unui stivuitor sau a unei macarale
- stivuibile, pot fi stivuite câte 4 pe înălțime (75 % economisire a spațiului)
- golirea cu stivuitorul cu dispozitiv rotativ sau cu dispozitivul hidraulic de basculare
- vopsea standard
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel vopsit |
| culoare | verde RAL6011 ![]() |
| greutate | 122 kg |
| sarcină nominală | 2000 kg |
| volum | 1000 l |
| înălțime | 1215 mm |
| lățime | 1200 mm |
| lungime | 1040 mm |

















