Containere din oțel, conice, stivuible, volum 750 l, lxLxH: 1040x1200x955 mm, albastru RAL5012


Descriere
Pentru colectarea și transportul mărfurilor în vrac, deșeurilor de producție și materialelor care trebuie reciclate.
- containere metalice cu pereți conici, recipientele goale pot glisa unul în altul
- construcție solidă din oțel, suprafață interioară netedă
- 4 buzunare urechi pentru stivuitorul cu dispozitiv rotativ
- potrivite pentru ridicarea cu ajutorul unui stivuitor sau a unei macarale
- stivuibile, pot fi stivuite câte 4 pe înălțime (75 % economisire a spațiului)
- golirea cu stivuitorul cu dispozitiv rotativ sau cu dispozitivul hidraulic de basculare
- vopsea standard
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel vopsit |
| culoare | albastru RAL5012 ![]() |
| greutate | 109 kg |
| sarcină nominală | 1500 kg |
| volum | 750 l |
| înălțime | 955 mm |
| lățime | 1200 mm |
| lungime | 1040 mm |

















