Cale de rulare ESD cu role din plastic - conveior cu șine cu role transport 3 m, role cilindrice din plastic

Descriere
Caile gravitaționale sine benzi cu role sau conveioarele gravitaționale cu role sunt șine cu role care pot fi asamblate astfel încât să formeze un pat gravitațional transportor cu role pentru eficientizarea și ușurarea manipulării cutiilor, navetelor, paleților și a altor obiecte similare; pot fi utilizate și la rafturi de expunere sau continue ori pe liniile de ambalare și asamb.
- barele sunt atașate la un cadru bază ori cadru orizontal sau înclinat
Șine căi gravitaționale ESD cu role pentru o manipulare adecvată în zone de protecţie electrostatică (electrostatic protected areas EPA).
Benzi șine gravitaținale cu role tip conveior gravitațional din șine cu role destinate utilizării în industria electronică, pentru a preveni încărcarea la sisteme electronice sensibile sau pentru a preveni descărcarea electrostatică.
- căi cu role din plastic ESD fixate în profile U din tablă galvanizată
Dimensiuni/alti Parametri
| design cale | versiunea ESD, role din plastic cu axe din oțel |
| capacitatea portantă pe rolă | 8 kg |
| diametru rolă | 26 mm |
| distanța dintre role | 28 mm |
| înălțime | 35 mm |
| lăţimea rolă | 24,5 mm |
| lăţimea totală | 39,5 mm |
| lungimea totală | 3000 mm |







