Dulap pentru școală, lăț. x adânc. x înăl.: 800x500x1450 mm, blocare cilindrică, corpul gri RAL7035/ușile gri RAL7035


Descriere
Dulapuri vestiar școlare din oțel sudat. Acoperit cu vopsea cu pulbere. Suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă.
Dulapurile pot fi amplasate direct pe pământ, pe un soclu (înălțime totală 1590 mm) sau pe bancă (înălțime totală 1840 mm) - pentru soclu și bănci vă rugăm consultați accesoriile.
Ușile au balamale interioare, deschiderea ușii facandu-se la maximum 90°. Ușile au fante de aerisire.
Echipare:
- 2 polițe pentru cărți
- 2 cârlige reglabile pentru haine
- compartiment pentru pantofi
- ramă pentru etichete autoadezive indicând numele
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | soclu - înălțime 40 mm |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| număr de compartimente | 2 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1450 mm |
| lăţime compartiment | 400 mm |
| lăţimea totală | 800 mm |













