Butoi din tabla cu capac, capacitate 212 l, unitate ambalare 4 buc

Descriere
- Certificare ONU pentru grupele de ambalare II și III
- Capac detașabil și închizătoare cu pârghie
- Exterior vopsit în albastru, RAL 5010, interior netratat
- diametru interior 571,5 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| design | capac cu blocare pârghie |
| mânere | nu |
| material | oțel |
| suprafață superioară | vopsit, albastru RAL5010 |
| UN-Code | UN 1A2/X320/S |
| greutate | 16,5 kg |
| volum | 212 l |
| diametru | 610 mm |
| grosimea tablei | 0,8 mm |
| înălțime | 880 mm |



