Butoi din tabla cu capac, capacitate 60 l, unitate ambalare 10 buc

Descriere
- Certificare ONU pentru grupele de ambalare II și III
- Capac detașabil și închizătoare cu pârghie
- diametru interior 371 mm
- Exterior vopsit în albastru, RAL 5010, la interior vopsit, omologat alimentar
Dimensiuni/alti Parametri
| design | capac cu blocare pârghie |
| mânere | da |
| material | oțel |
| suprafață superioară | vopsit, albastru RAL5010 |
| UN-Code | UN 1A2/X100,4/S |
| greutate | 4,2 kg |
| volum | 60 l |
| diametru | 398 mm |
| grosimea tablei | 0,5 mm |
| înălțime | 570 mm |





