Butoi oțel, capacitate 216,5 l unitate ambalare 4 buc.

Descriere
- Certificare ONU pentru grupele de ambalare II și III
- Butoaie metalice cu dop bușon și exterior vopsit în albastru, RAL 5010, interior netratat.
- Dop de 2” și 3/4” în capac
Dimensiuni/alti Parametri
| design | cep 2 "și 3/4" în capac |
| mânere | nu |
| material | oțel |
| suprafață superioară | vopsit, albastru RAL5010 |
| UN-Code | UN 1A1/X1,6/250 |
| greutate | 15 kg |
| volum | 216,5 l |
| diametru | 585 mm |
| grosimea tablei | 0,8 mm |
| înălțime | 880 mm |



