Butoi oțel, capacitate 30 unitate ambalare 10 buc.

Descriere
- Certificare ONU pentru grupele de ambalare II și III
- Butoaie metalice cu dop bușon și exterior vopsit în albastru, RAL 5010, interior netratat.
- Dop de 2” și 3/4” în capac
Dimensiuni/alti Parametri
| design | cep 2 "și 3/4" în capac |
| mânere | da |
| material | oțel |
| suprafață superioară | vopsit, albastru RAL5010 |
| UN-Code | UN 1A1/Y1,6/150 |
| greutate | 2,1 kg |
| volum | 30 l |
| diametru | 299 mm |
| grosimea tablei | 0,5 mm |
| înălțime | 490 mm |



