Trusă de intervenție și montaj Professional din policarbonat, negru, 540x405x270 mm, Modelul 3

Descriere
Valiză geantă de scule unelte pentru intervenție și montaj cu design modern, margini din aluminiu, colțuri rezistente la lovituri și carcasă din policarbonat rezistentă la șocuri. Policarbonatul este rezistent la apă, la diverși acizi minerali și săruri neutre, la diverse uleiuri si grăsimi, și, de asemenea, este un bun izolator electric.
Mâner telescopic din aluminiu in 4 trepte acționat prin apăsarea butonului.
Închidere centralizată cu cifru ușor de folosit și in același timp sigură.
Sistem inovativ cu funcție de încetinire. Mâner ergonomic din două componente. Capacul superior cu spumă la interior asigură fixaúrea eficientă a continului trusei și a suporturilor textile de scule. Spațiul interior este dotat cu cutii organizator de depozitare.
Sistemul de deplasare este asigurat prin intermediul unui mâner telescopic și a roților cu diametrul de 85 mm cu aripi de protecție. Sistemul de deplasare este detașabil.
- Spațiu interior cu separator transversal, vertical și 10 cutii organizator de depozitare
- 1 panou de scule cu suport tip perie (frontal) și 6 suporturi textile de fixare (posterior)
- 1 panou de scule cu suport tip perie (frontal) și 9 ochiuri textile de fixare (posterior)
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| greutate | 8,3 kg |
| adâncime exterioară | 405 mm |
| adâncimea interioară | 275 mm |
| diametrul roții | 85 mm |
| înălțime interioară | 185 mm |
| înălţimea exterioară | 270 mm |
| lăţimea exterioară | 540 mm |
| lăţimea interioară | 435 mm |
fără TVA



















