SORT - coș colector gunoi din plastic 90 l, recipient negru, capacul roșu

Descriere
- coșuri de gunoi din plastic dur, rezistent la șocuri și la coroziune
- cu suport din plastic pentru sac de gunoi
- cu etichetă inscripționată
- recipient în culoarea negru cu capac din plastic colorat conform materialului reciclabil colectat
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | roșu ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| greutate | 3,1 kg |
| volum | 90 l |
| adâncime | 530 mm |
| înălțime | 855 mm |
| lățime | 405 mm |











