SORT - coș colector gunoi din plastic 45 l, recipient gri, capacul roșu

Descriere
- coșuri de gunoi din plastic dur, rezistent la șocuri și la coroziune
- cu etichetă inscripționată
- recipient în culoarea gri cu capac din plastic colorat conform materialului reciclabil colectat
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | roșu ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| greutate | 1,4 kg |
| volum | 45 l |
| adâncime | 400 mm |
| înălțime | 610 mm |
| lățime | 340 mm |









