Vană de captare retenție din polietilenă pentru IBC - Cemo, cu grătar galvanizat, 1100 l


Descriere
Vane de captare colectare retenție din plastic sau metal pentru containere rezervoare tip cisterna IBC
- vană de captare retentie CEMO cu capacitate colectare 1100 l
- vană de retentie cu omologare generală în domeniul construcțiilor: DIBt
- vane de captare fabricate din polietilenă de calitate ridicată, rezistență chimică ridicată, rezistent la umiditate
- vana de retentie cu rezistența ridicată și stabilitatea datorită interiorului suportului (suport tip cruce integrat)
- în partea de jos, vana de recuperare este prevăzută cu buzunare speciale pentru stivuitor, în scopul ridicării și transportării tăvii colectoare cu ajutorul stivuitorului
- în partea frontală există o fantă pentru umplere
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| design | cu grătar din oțel |
| material | polietilenă |
| greutate | 65 kg |
| sarcină nominală | 1500 kg |
| Volum colectare | 1100 l |
| înălţimea totală | 880 mm |
| lăţimea totală | 1170 mm |
| lungimea totală | 1620 mm |








