Dulap metalic registratură - cartotecă cu sertare dosare suspendate cu constructii consolidată, A4, 3 sertare duble, HxLxl: 1012x840x623 mm, gri RAL7035


Descriere
- cartoteci clasificator dosare registre suspendate capacitate portantă sertar 80 kg
- cartotecă fișet cu sertare pentru dosare suspendate încuietoare centrală
- cartoteci clasificator construcție sudată din tablă de oțel și vopsită cu pulbere, în culoarea gri RAL7035
- sertarele au șine telescopice cu rulmenți, extragere completă, și pot fi prevăzute cu separatoare transversale din tablă (vezi accesoriile)
- fundul închis permite și păstrarea documentelor așezate liber
- încuietoare centrală și blocarea extragerii, care împiedică deschiderea simultană a mai multor sertare
- suport pentru etichetă la fiecare sertar
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| format | A4 |
| Numărul de benzi per sertar | 2 buc. |
| numărul de sertare | 3 buc. |
| capacitate portantă sertar | 80 kg |
| adâncime | 623 mm |
| înălțime | 1012 mm |
| lățime | 840 mm |






