Vană colectare pliabilă multifuncțională, din PVC, capacitate colectare 210 l, 1240x840x225 mm, cu geantă de transport


Descriere
- Material: PVC cu armătură de perete
- Desfacere ușoară, colțuri cu inele de oțel și asigurate cu cârlige
- Interval de temperatură pentru utilizare: între -30°C și +70°C
- Greutate proprie redusă
- Cu un indicator de nivel integrat pentru măsurarea orientativă a volumului substanței colectate
Vană de captare retenție pliabilă multifuncțională, din PVC. Vane de retenție pliabile și autoportante, fabricate din PVC cu o acoperire specială (PES/PVC 680 g/m²).
În pereţii laterali ai vanei sunt sudate armături din polipropilenă datorită solidificării matriței. Datorită soluţiei de proiectare a colțurilor nu există pericolul scurgerii substanței contaminate. Fiecare colț este prevăzut cu un orificiu metalic și asigurat cu un cârlig. Vanele goale și pliate sunt transportabile într-o geantă de transport (incluse în livrare).
Model - PVC de culoare albastră pentru paleți
Dimensiunile vanei de 210 litri sunt adaptate la dimensiunile europaletului; la manipulare, recomandăm încărcarea tăvii cu încărcătura pe un europalet.
Vană de captare de 300 de litri se poate utiliza cu container IBC.
- dimensiuni exterioare 770x550 mm
- din PVC, cu încuietoare Velcro și chingi
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru ![]() |
| design | fără gratar |
| material | plastic (PVC) |
| greutate | 4,5 kg |
| Volum colectare | 210 l |
| înălţimea totală | 225 mm |
| lăţimea totală | 840 mm |
| lungimea totală | 1240 mm |




















