Vană colectare pliabilă, din PVC, capacitate colectare 50 l, 1240x840x70 mm, cu geantă de transport


Descriere
- Material: PVC cu armătură de perete
- Desfacere ușoară
- Interval de temperatură pentru utilizare: între -30°C și +70°C
Vane de captare retenție autoportante, fabricate din PVC cu o acoperire specială (PES/PVC 680 g/m²). Vană retenție pliabilă, în pereţii lateralisunt sudate armături din polipropilenă datorită solidificării matriței.
Vana de captare pliabilă se poate adapta la forma unui obstacol (stâlp, roată, cablu conducător, colțul casei etc.). Vane retenție goale și pliate transportabile într-o geantă de transport (incluse în livrare).
- dimensiuni exterioare 450x350 mm
- din PVC, cu încuietoare Velcro și chingi
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| design | fără gratar |
| material | plastic (PVC) |
| greutate | 2,9 kg |
| Volum colectare | 50 l |
| înălţimea totală | 70 mm |
| lăţimea totală | 840 mm |
| lungimea totală | 1240 mm |








