Vana pliabila de captare colectare retentie din PVC, capacitate colectare 450 litri, 1500 x 1500 x 225 mm, cu geanta de transport


Descriere
- Material: PVC cu armătură de perete
- Desfacere ușoară, colțuri cu inele de oțel și asigurate cu cârlige
- Interval de temperatură pentru utilizare: între -30°C și +70°C
- Greutate proprie redusă
- Cu un indicator de nivel integrat pentru măsurarea orientativă a volumului substanței colectate
Vană de captare retenție pliabilă multifuncțională, din PVC. Vane de retenție pliabile, autoportante, fabricate din PVC cu o acoperire specială (PES/PVC 680 g/m²).
În pereţii laterali ai vanei sunt sudate armături din polipropilenă datorită solidificării matriței. Datorită soluţiei de proiectare a colțurilor nu există pericolul scurgerii substanței contaminate. Fiecare colț este prevăzut cu un orificiu metalic și asigurat cu un cârlig. Vanele goale și pliate sunt transportabile într-o geantă de transport (incluse în livrare).
Model - PVC de culoare roșie
Cablurile, cu o sarcină maximă de până la 200 kg, sunt utilizate pentru manipulare. Vana de captare se poate adapta la forma unui obstacol (stâlp, roată, cablu conducător, colțul casei etc.).
- dimensiuni exterioare 1050x600 mm
- din PVC, cu încuietoare Velcro și chingi
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | roșu ![]() |
| design | fără gratar |
| material | plastic (PVC) |
| greutate | 9,77 kg |
| Volum colectare | 450 l |
| înălţimea totală | 225 mm |
| lăţimea totală | 1500 mm |
| lungimea totală | 1500 mm |


























